НаУКМА

Інформаційний пакет ЄКТС

<< повернутись

Код: 296598

Назва:

Магістерська робота



Анотація: Магістерська кваліфікаційна робота (навчально-наукове дослідження) – це самостійне наукове дослідження студента, яке здійснюється в межах певної тематики та спрямоване на закріплення, поглиблення і систематизацію знань науково-дослідницького характеру, які студенти отримали протягом періоду навчання. Основні вимоги до кваліфікаційної роботи (навчально-наукове дослідження): -актуальність та сучасніть тематики; - релевантність застосованої методології; -використання сучасних прийомів пошуку, відбору, обробки та систематизації інформації; -професійне опрацювання нормативно-правових актів; -коректне оформлення роботи (логічність, послідовність структури роботи, наявність бібліографічних посилань, списку літератури). Магістерська робота (навчально-наукове дослідження) включає: -аналіз сучасної теоретико-методологічної бази відповідно до теми та мети дослідження; -аналіз нормативно-правових та інших документів відповідно до теми та мети магістерської роботи (як правило, порівняльні дослідження ситуації в різних країнах); -проведення емпіричного (якісного або кількісного) дослідження відповідно до теми та мети магістерської роботи [6]. Тематика кваліфікаційних робіт Тема дослідження може бути обрана здобувачем самостійно або пропонуватися кафедрою. Формулювання теми має відповідати сутності обраної проблеми, бути змістовним та лаконічним. Під час вибору теми враховують: актуальність, новизну та ступінь розробленості, можливість одержання необхідних даних, напрям науково-дослідної діяльності та наукові пріоритети Могилянської Школи Журналістики, ступень підготовки здобувача. Тематика кваліфікаційних робіт передбачає поглиблений аналіз широкого кола теоретико-прикладних питань у галузі медіа та журналістики. Можливі напрямки дослідження: Вплив медіа на формування громадської думки; Медіа у політичних процесах та виборчих кампаніях; Стратегії взаємодії з аудиторією у сучасних умовах медіа; Вивчення впливу технологічних інновацій, зокрема ШІ; Дослідження інновацій у журналістській освіті; Дослідження використання соціальних мереж та інтернет-платформ у журналістиці; Розгляд етичних питань у журналістиці; Дослідження журналістських практик; Особливості медіа в регіональних контекстах; Проблеми журналістики в умовах війни; Дослідження дезінформації та пропаганди.

Тип дисципліни: нормативна

Рік навчання: 2

Семестр:

Кількість кредитів: 20

Форма контролю: захист тези

Викладач(і): викладачі кафедри

Результати навчання: Магістерська робота (навчально-наукове дослідження) включає:
-аналіз сучасної теоретико-методологічної бази відповідно до теми та мети дослідження;
-аналіз нормативно-правових та інших документів відповідно до теми та мети магістерської роботи (як правило, порівняльні дослідження ситуації в різних країнах);
-проведення емпіричного (якісного або кількісного) дослідження відповідно до теми та мети магістерської роботи.

Зміст дисципліни: Основні вимоги до кваліфікаційної роботи (навчально-наукове дослідження): -актуальність та сучасніть тематики; - релевантність застосованої методології; -використання сучасних прийомів пошуку, відбору, обробки та систематизації інформації; -професійне опрацювання нормативно-правових актів; -коректне оформлення роботи (логічність, послідовність структури роботи, наявність бібліографічних посилань, списку літератури). Магістерська робота (навчально-наукове дослідження) включає: -аналіз сучасної теоретико-методологічної бази відповідно до теми та мети дослідження; -аналіз нормативно-правових та інших документів відповідно до теми та мети магістерської роботи (як правило, порівняльні дослідження ситуації в різних країнах); -проведення емпіричного (якісного або кількісного) дослідження відповідно до теми та мети магістерської роботи [6]. Тематика кваліфікаційних робіт Тема дослідження може бути обрана здобувачем самостійно або пропонуватися кафедрою. Формулювання теми має відповідати сутності обраної проблеми, бути змістовним та лаконічним. Під час вибору теми враховують: актуальність, новизну та ступінь розробленості, можливість одержання необхідних даних, напрям науково-дослідної діяльності та наукові пріоритети Могилянської Школи Журналістики, ступень підготовки здобувача. Тематика кваліфікаційних робіт передбачає поглиблений аналіз широкого кола теоретико-прикладних питань у галузі медіа та журналістики. Можливі напрямки дослідження: Вплив медіа на формування громадської думки; Медіа у політичних процесах та виборчих кампаніях; Стратегії взаємодії з аудиторією у сучасних умовах медіа; Вивчення впливу технологічних інновацій, зокрема ШІ; Дослідження інновацій у журналістській освіті; Дослідження використання соціальних мереж та інтернет-платформ у журналістиці; Розгляд етичних питань у журналістиці; Дослідження журналістських практик; Особливості медіа в регіональних контекстах; Проблеми журналістики в умовах війни; Дослідження дезінформації та пропаганди.

Форми та методи навчання: індивідуальна (самостійна ) робота

Методи й критерії оцінювання: Рейтингове оцінювання за 100-бальною системою. Атестація - теза

Мова навчання: українська, англійська