НаУКМА

Інформаційний пакет ЄКТС

<< повернутись

Код: 314928

Назва:

Психологія соціального впливу та успіху



Анотація: Дисципліна спрямована на забезпечення психологічної компетентності з проблем соціального впливу та успіху у всій різноманітності їх виявів в сферах міжособистісної комунікації і взаємодії, зокрема - в сферах особистісного та ділового спілкування, а також на практичне оволодіння засобами, техніками та практичними навичками соціального впливу для вибору та розробки власної моделі поведінки з метою досягнення соціального успіху. Курс може бути корисний всім, хто цікавиться кваліфікованим аналізом феноменів успіху та соціально-психологічного впливу, розширенням здатності впливати та протистояти небажаному соціальному впливу, а також здатності формувати власні алгоритми досягнення соціального та особистого успіху.

Тип дисципліни: вибірковий

Рік навчання: 2

Семестр: 3

Кількість кредитів: загальна к-ть годин - 90; аудиторні год. - 28(лекції - 14 год.; семінари - 14 год.); самостійна робота - 62 год.; кредитів ЄКТС: 3.

Форма контролю: залік

Викладач(і): Брик О.М.

Результати навчання: Знати: основні закономірності соціального впливу та успіху у всій різноманітності
їх виявів в сферах міжособистісної комунікації і взаємодії.
Вміти: володіти методиками соціального впливу для розробки власної моделі поведінки з метою досягнення соціального успіху.


Спосіб навчання: аудиторне, дистанційне

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: загальна психологія, психологія особистості, соціальна психологія.

Зміст дисципліни: Соціально-психологічний вплив в житті людини та природа прагнення до успіху. Засоби та принципи міжособистісного впливу. Стратегії досягнення соціального успіху через соціально-психологічний вплив.


Рекомендована література: 1. Корнев М.Н., Коваленко А.Б. Соціальна психологія: Підручник. – К., 1995. – 304с. 2. Москаленко В.В. Психологія соціального впливу. Навч. посібник. К., 2007. – 448с.3. Чалдіні Р. Психологія впливу. - Харків: КСД., 2022. – 608с. 4. Татенко В.О. Соціальна психологія впливу. – К.: Міленіум, 2008. - 214 с.

Форми та методи навчання: лекції, семінари, самостійна робота.

Методи й критерії оцінювання: Поточний контроль(80 %): опитування на семінарах, реферати, творчі завдання, контрольна робота. Підсумковий контроль(20 %): підсумкова письмова робота у формі теоретичних питань та творчих завдань, форма контролю - диференційований залік.

Мова навчання: українська