НаУКМА

Інформаційний пакет ЄКТС

<< повернутись

Код: 315192

Назва:

Психологія творчості



Анотація: Дисципліна спрямована на забезпечення психологічної компетентності з проблем генезису творчості, її структури та розвитку, сприяння формуванню та розвитку креативного потенціалу особистості, а також на оволодіння загальними навичками управління креативним процесом та міжособистісної творчої взаємодії. Метою курсу є - дати уявлення про сутність феноменів творчості та креативності у всій багатоаспектності їх проявів, закономірності їх розвитку і функціонування та взаємозв'язок з іншими феноменами людської психіки. Курс орієнтований на формування гармонійного світогляду сучасної освіченої людини незалежно від сфери її професійної діяльності.

Тип дисципліни: вибіркова

Рік навчання: 2

Семестр: 4

Кількість кредитів: загальна к-ть год. - 90; аудиторні год. - 32(лекції - 16 год.; семінари - 16 год.); самостійна робота - 58 год.; кредитів ЄКТС: 3.

Форма контролю: залік

Викладач(і): ст.викладач Брик О.М.

Результати навчання: Знати: основні закономірності впливу та протистояння впливу у міжособистісній, внутрішньо- та міжгруповій взаємодії , у особистому та діловому спілкуванні.
Вміти: вибрати та практично розробити алгоритм власної моделі поведінки за
умов зовнішнього впливу.


Спосіб навчання: аудиторне

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: загальна психологія, психологія особистості, соціальна психологія.

Зміст дисципліни: Поняття та сутність психологічного впливу. Феномени психологічного впливу та їх прояв в реальному житті. Цивілізоване протистояння психологічному впливу.


Рекомендована література: 1. Ільїна Н. М. Психологія творчості та обдарованості. – Суми: Університетська книга, 2018. - 227 с. 2.Міщиха Л.П. Психологія творчості. – Ів.-Фр: Гостинець, 2007. - 448 с. 3.Туриніна О.Л. Психологія творчості. - К.: МАУП, 2007. — 160 c. 4.Яланська С. П. Психологія творчості: навч. посіб. – Полтава : ПНПУ імені В.Г. Короленка, 2014. –. 180с

Форми та методи навчання: лекції, семінари, самостійна робота.

Методи й критерії оцінювання: Поточний контроль(70 %): опитування на семінарах, реферати, творчі завдання, контрольна робота. Підсумковий контроль(30 %): підсумкова письмова робота у формі теоретичних питань та творчих завдань, форма контролю - диференційований залік.

Мова навчання: українська