Код: 315245Назва:
Пошукова оптимізація Веб-застосувань
Анотація: Курс з пошукової оптимізації веб-застосунків висвітлює принципи обробки інформації пошуковими системами. Вказує на важливі складові структури сайту що впливають на успішність сайту в ранжуванні за пошуковими запитами.
Мета курсу надати практичні навички в оптимізації веб-сайту від етапу проектування структури інформації на сайті, до успішного ранжування серед конкурентного середовища інших сайтів. Тип дисципліни: вибірковаРік навчання: 3Семестр: осіннійКількість кредитів: 4 (загальна кількість годин - 120 год.; аудиторні години - 42 год.; лекції - 22 год.; практичні заняття - 20 год.; самостійна робота - 78 год.) Форма контролю: залікВикладач(і): Цуд В.В.Результати навчання: в результаті проходження навчального курсу студенти повинні: знати: принципи ранжування сайтів пошуковими системами; принципи оптимізації веб-застосунків; вміти: самостійно оптимізувати веб-сайт; мати навички: досягнення ранжування веб-застосунку в пошуковій системі . Спосіб навчання: аудиторно, дистанційноНеобхідні обовязкові попередні й супутні модулі: немаєЗміст дисципліни: Курс з пошукової оптимізації веб-застосунків висвітлює принципи обробки інформації пошуковими системами. Вказує на важливі складові структури сайту що впливають на успішність сайту в ранжуванні за пошуковими запитами.
Мета курсу надати практичні навички в оптимізації веб-сайту від етапу проектування структури інформації на сайті, до успішного ранжування серед конкурентного середовища інших сайтів.
Рекомендована література: 1. Брайан Галліган, Дхармеш Шах, Вхідний маркетинг, Фабула, 2020, 240 с. 2. Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг, Як працює Google, КМ-Букс, 2022, 376 с. 3. Eric Enge, Jessie C. Stricchiola, Stephan Spencer, The Art of SEO: Mastering Search Engine Optimization, 2017 4. Dr. Andy Williams, SEO 2020: Actionable, Hands-on SEO, Including a Full Site Audit, 2020 5. Julia McCoy, David Krevitt, Ryan Stewart, The SEO Blueprint: How to Get More Organic Traffic Right NOW, 2020 Форми та методи навчання: лекційні заняття, практичні заняття, самостійна робота.Методи й критерії оцінювання: робота студентів оцінюється за модульно-рейтинговою системою. Матеріал дисципліни розділяється на 10 навчальних проектів по 5 балів кожний і один контрольний проект (10 балів). Підсумковий контроль проводиться у формі письмового іспиту – 40 балів.
За результатами семестру студент отримує підсумкову оцінку за 100-бальною системою, яка розраховується як накопичення оцінок за кожен з видів робіт у семестрі та оцінки за Фінальний тест.
Підсумкова оцінка «x» з дисципліни у балах (100 – бальна шкала) переводиться у чотирибальну (національну шкалу) з розрахунку: 60 ? х < 76 – задовільно, 76 ? х < 91 – добре, 91 ? х ? 100 – відмінноМова навчання: українська