НаУКМА

Інформаційний пакет ЄКТС

<< повернутись

Код: 317274

Назва:

Антикорупційна експертиза



Анотація: "Антикорупційна експертиза проектів нормативно-правових актів і чинних нормативно-правових актів" є нормативним курсом магістерської програми "Антикорупційні міждисциплінарні студії". Мета дисципліни - надати студентам необхідні знання щодо явища корупції та способів запобігання йому в публічному адмініструванні. Завдання - сформувати у студентів розуміння небезпеки явища корупції загалом та її окремих проявів для суспільства і держави, кожного громадянина, надати їм знання щодо причин та наслідків корупції і здійснюваних в Україні і світі антикорупційних заходів, сформувати вміння застосовувати передбачені законом засоби запобігання корупції.

Тип дисципліни: нормативна

Рік навчання: 1

Семестр: 1

Кількість кредитів: 3 ЄКТС

Форма контролю: іспит

Викладач(і): Хавронюк М.І.

Результати навчання: У результаті вивчення курсу студент повинен: набути: нетолерантність до корупції; знати: 1) що таке антикорупційна експертиза та яка її мета; 2) які є види антикорупційних експертиз та їх суб'єкти; 3) що є об'єктами антикорупційної експертизи; 4) за якою методологією вона проводиться; 4) що таке корупціогенні фактори та які існують способи їх пошуку; 5) як усувати корупціогенні фактори; вміти: 1) провести антикорупційну експертизу проектів законів, чинних законів і проектів постанов Кабінету Міністрів України, громадську антикорупційну експертизу різних видів; 2) скласти висновок антикорупційної експертизи, що проводиться державними органами та громадської антикорупційної експертизи; 3) запропонувати способи усунення корупціогенних факторів; 4) забезпечити інформаційний супровід антикорупційної експертизи.

Спосіб навчання: аудиторне

Зміст дисципліни: "Антикорупційна експертиза проектів нормативно-правових актів і чинних нормативно-правових актів" є нормативним курсом магістерської програми "Антикорупційні міждисциплінарні студії". Мета дисципліни - надати студентам необхідні знання щодо явища корупції та способів запобігання йому в публічному адмініструванні. Завдання - сформувати у студентів розуміння небезпеки явища корупції загалом та її окремих проявів для суспільства і держави, кожного громадянина, надати їм знання щодо причин та наслідків корупції і здійснюваних в Україні і світі антикорупційних заходів, сформувати вміння застосовувати передбачені законом засоби запобігання корупції.

Форми та методи навчання: лекції,семінарські заняття,самостійна робота

Методи й критерії оцінювання: Оцінювання знань студентів здійснюється за 100-бальною рейтинговою системою у відповідності до "Положення про критерії оцінювання знань здобувачів вищої освіти в НаУКМА"

Мова навчання: українська