НаУКМА

Інформаційний пакет ЄКТС

<< повернутись

Код: 317596

Назва:

Забезпечення якості програмного продукту



Анотація: "Забезпечення якості програмних систем" має на меті навчити студентів проектувати, розробляти та тестувати програмне забезпечення відповідно до вимог щодо якості. Курс охоплює основні поняття та терміни, пов'язані з якістю програмного забезпечення, методи та процеси, які використовуються для забезпечення якості програмного забезпечення, стандарти та нормативні документи, а також основні інструменти та технології, які використовуються для забезпечення якості програмного забезпечення. Курс розрахований на студентів, які мають базові знання програмування та бажають навчитися проектувати та розробляти програмне забезпечення відповідно до вимог щодо якості, забезпечуючи високу ефективність та надійність програмних систем.

Тип дисципліни: нормативна

Рік навчання: 1

Семестр: весняний

Кількість кредитів: 4 (загальна кількість годин - 120 год.; аудиторні години - 44 год.; лекції - 24 год.; практичні заняття - 20 год.; самостійна робота - 76 год.)

Форма контролю: екзамен

Викладач(і): Афонін А.О., Нагірна А.М.

Результати навчання: Студенти отримають практичні навички планування та керування проектами забезпечення якості програмного забезпечення, а також навчаться розв'язувати проблеми та виклики, пов'язані з забезпеченням якості програмного забезпечення.

Спосіб навчання: аудиторний, дистанційний.

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: Немає

Зміст дисципліни: "Забезпечення якості програмних систем" має на меті навчити студентів проектувати, розробляти та тестувати програмне забезпечення відповідно до вимог щодо якості. Курс охоплює основні поняття та терміни, пов'язані з якістю програмного забезпечення, методи та процеси, які використовуються для забезпечення якості програмного забезпечення, стандарти та нормативні документи, а також основні інструменти та технології, які використовуються для забезпечення якості програмного забезпечення. Курс розрахований на студентів, які мають базові знання програмування та бажають навчитися проектувати та розробляти програмне забезпечення відповідно до вимог щодо якості, забезпечуючи високу ефективність та надійність програмних систем.


Рекомендована література: 1) How to Break Software: A Practical Guide to Testing by James A. Whittaker (2003)

2) The Domain Testing Workbook by Cem Kaner, Douglas G. Hoffman, and Sowmya Padmanabhan (2013)

3) The Art of Software Testing by Glenford J. Myers, Corey Sandler, and Tom Badgett (1979)

4) Agile Testing, by Lisa Crispin and Janet Gregory (2008)

5) Beautiful Testing: Leading Professionals Reveal How They Improve Software by Tim Riley and Adam Goucher (2009)

6) Advanced Software Testing, Guide to the ISTQB Advanced Certification as an Advanced Technical Test Analyst, by Rex Black (2008)

7) How Google Tests Software by James A. Whittaker, Jason A. Joseph, and Jeff Carollo (2012)

Форми та методи навчання: лекційні заняття, практичні заняття, самостійна робота

Методи й критерії оцінювання: Студент допускається до складання заліку якщо кількість набраних ним балів за семестр становить не менше 30 балів. Залік вважається не зданим, якщо сумарна кількість балів з дисципліни складає менше 60 балів.

Мова навчання: українська