Код: 318516Назва:
Основи соціального діалогу: курс з комунікацій
Анотація: Курс ознайомлює майбутніх працівників та працівниць соціальної роботи з особливістю стратегічного та оперативного планування комунікації із цільовими аудиторіями. Студенти\студентки навчаться розробляти та впроваджувати ефективні комунікаційні стратегії у своїй професійній діяльності, використовувати релевантні канали комунікації, працювати в умовах обмежених ресурсів.
Тип дисципліни: професійно-орієнтованаРік навчання: 1Семестр: 2дКількість кредитів: 3Форма контролю: залікРезультати навчання: Самостійно знаходити інформацію, необхідну для професійного зростання, опановувати її, засвоювати та продукувати нові знання, розвивати професійні навички та якості.Організовувати спільну діяльність фахівців різних галузей і непрофесіоналів (наприклад, студентів-практикантів, волонтерів), здійснювати їх підготовку до виконання завдань соціальної роботи, ініціювати командоутворення та координувати командну роботу. Самостійно будувати та підтримувати цілеспрямовані професійні взаємини з широким колом людей, представниками різних спільнот і організацій, аргументувати, переконувати, вести конструктивні переговори та дискусії, використовуючи засоби медіації, та толерантно ставитися до альтернативних думок.Демонструвати позитивне ставлення до власної професії та професійну відповідність етичним принципам і стандартам соціальної роботи. Спосіб навчання: змішанийЗміст дисципліни: Особлива увага під час вивчення курсу надається антикризовим комунікаціям та роботі у соціальних мережах.
Структурно курс розподілений на кілька частин: 1) ознайомча частина, 2) реклама та маркетинг, брендинг, 3) стратегія та тактика комунікаційної діяльності, 4) робота з соціальними медіа, 5) основи копірайтингу. Особлива увага буде приділена практичним вправам, які будуть супроводжувати кожен блок.Рекомендована література: 1. Bell, J. Doing your research project: a guide for first-time researchers in education and social science, Open University Press, 2001- 230 pp.2. Blaxter L., Hughes Ch., Tight M. How to Research, Open University Press,Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна роботаМетоди й критерії оцінювання: Оцінювання знань студентів здійснюється за 100-бальною рейтинговою системою у відповідності до Положення "Про критерії оцінювання знань здобувачів вищої освіти в Національному університеті "Києво-Могилянська академія"
Мова навчання: українська