Зустріч з міністром із координації економічних реформ Грузії КАХОЮ БЕНДУКІДЗЕ

14 березня, 16:30, Культурно-мистецький центр НаУКМА

У червні 2004 р. Каха Бендукідзе за пропозицією Міхаїла Саакашвілі став міністром економіки Грузії, з грудня 2004 р.по 2008 р. - міністр з координації економічних реформ.

Займався реформами економіки і реформами державної служби.

Принципом його діяльності стало «продати все, крім совісті».

Згідно з доповіддю «Ведення бізнесу» (Doing Business Report) Світового банку, при Бендукідзе в 2004–2007 роках Грузія стала найбільш реформованою країною в світі.

Зокрема, Грузія піднялася з 137-го до 11-го місця в рейтингу країн за легкістю ведення бізнесу, випередивши Німеччину і Францію.

До участі в зустрічі "РАДИКАЛЬНІ РЕФОРМИ: ДОСВІД ГРУЗІЇ ДЛЯ УКРАЇНИ" запрошуємо випускників, викладачів, студентів Києво-Могилянської академії та студентів інших вишів Києва.

Он-лайн-трансляцію забезпечує Києво-Могилянська бізнес школа.

Кількість місць обмежена.

Участь за попереднім підтвердженням.

Всіх охочих відвідати зустріч просимо заповнити форму реєстрації до 17:00 четверга 13 березня.