Архів новин 2004 - 2012

Позицію НаУКМА підтримує міжнародна наукова спільнота

Дата публікації: 20.12.2010, 16:08

У боротьбі за якість вищої освіти НаУКМА заручився підтримкою Світового Конгресу українців на Українського Фулбрайтівського товариства

Світовий Конгрес українців зазначає: цілком підтримуємо заяву Національного університету “Києво-Могилянська академія” та в свою чергу закликає складові організації СКУ привернути увагу до цього питання вищих освітніх установ у країнах свого проживання, а Президента Віктора Януковича, Голову Верховної Ради Володимира Литвина та Прем’єр-міністра Миколи Азарова - не дозволити прийняття цього руйнівного для української вищої освіти проекту закону”.

Українське Фулбрайтівське товариство до складу якого входять понад 700 студентів та науковців України, що пройшли навчання або стажування в університетах США, «…переконане, що ці починання Національного університету «Києво-Могилянська академія» варто всіляко підтримувати і врахувати при розробці нового законопроекту «Про вищу освіту», який би був максимально наближений до стандартів європейської освіти. Українське Фулбрайтівське товариство звертається до світової наукової  спільноти висловити свої пропозиції щодо законопроекту «Про вищу освіту» та стати на захист академічних свобод в Україні.»