Архів новин 2004 - 2012

Юрій Єхануров у НаУКМА

Дата публікації: 02.02.2006, 14:51

2 лютого у НаУКМА Прем’єр-міністром України було презентовано Довгострокову стратегію розвитку України та пріоритети діяльності КМУ на 2006 рік

2 лютого 2006 року у НаУКМА Прем’єр-міністром України Юрієм Єхануровим було презентовано Довгострокову стратегію розвитку України та пріоритети діяльності КМУ на 2006 рік.

Довгострокова стратегія розвитку України, згідно слів Прем'єр-міністра Юрія Єханурова, повинна складатися з п'яти основних векторів розвитку: росту економіки, підвищення ролі України в світі, розвитку і використання інтелектуального потенціалу нації, підвищення якості життя та єдності країни.

Одними з головних тез презентації стали:

в сфері економіки - збільшення до 2012 року реального ВВП удвічі і створення привабливого інвестиційного клімату;

в інтеграційній сфері - вступ до СОТ до 2006 року, створення Зони вільної торгівлі з ЄС до 2007 року., а також входження в основні світові організації;

в соціальній сфері - зниження безробіття і підняття продуктивності праці по індустріям до середнього для ЄС рівня, підвищення якості життя українців;

єднання країни - зменшення політичної та культурної полярності захід-схід-південь.

Після презентації пан Прем’єр поспілкувався зі студентами та викладачами НаУКМА, відповів на їх запитання.