Архів новин 2004 - 2012

Другий благодійний банкет випускників

Дата публікації: 06.02.2006, 13:13

4 лютого у Галереї мистецтв НаУКМА відбувся Другий благодійний банкет випускників

4 лютого 2006 року відбувся другий благодійний банкет випускників НаУКМА, спрямований на реалізацію проекту «Відзнака випускників викладачам НаУКМА «За кращий професійний курс англійською мовою». Зібрані кошти будуть спрямовані на премії штатним викладачам НаУКМА, які запропонують та прочитають найбільш успішні професійно орієнтовані курси англійською мовою викладу протягом 2006/07 навчального року.Alma Mater.

Під час благодійного банкету випускників було відзначено лауреата Премії випускників НаУКМА, осінній триместр 2005/2006 н. р. Євгенія Орла за прочитання англомовних курсів «Основи економічної теорії» (для студентів ФПрН) і «Соціальна економіка» (для студентів ФЕН). Олена Маслюківська, випускниця НаУКМА 1996 року, отримала заохочувальну премію – подарунковий сертифікат на участь у відкритій навчальній програмі від Києво-Могилянської Бізнес-Школи, партнера проекту випускників 2004 року, – за ініціативу викладання чотирьох англомовних курсів в НаУКМА протягом двох років.Alma Mater.

Протягом вечора виступили представники від випускників та університету: президент НаУКМА В'ячеслав Брюховецький, віце-президент з розвитку Наталія Шумкова, представники від Ініціативної групи випускників Олег Процик та Богдан Шкарупа, керівник відділу з міжнародного співробітництва, адміністратор Премії, Лариса Човнюк, керівник відділу зв’язків із громадськістю Світлана Лутчин.Alma Mater.

Цього року підтримали ініціативу та стали учасниками благодійного банкету випускників 61 особа – випускники та представники від адміністрації НаУКМА.Alma Mater.

Партнером проекту-2005 виступила компанія «Долмарт - Україна».