У Могилянці пропонують додаткові навчальні курси з математики і фізики

Навчальний курс «Елементарна математика – допомога вищій» для студентів 1-го року бакалаврату.

Курс рекомендований для всіх, хто збирається вивчати вищу математику, маючи при цьому ЗНО з математики не вище 170.

Курс розбитий на дві частини по семестрах. Програма осіннього семестру включає нагадування правил дії та вправи з дробами, показниковою і степеневою функціями, логарифмами, розв’язання лінійних рівнянь та нерівностей, квадратних рівнянь та нерівності, дробово-раціональних та ірраціональних рівнянь і нерівностей, розкладання многочленів на множники, повторення формул скороченого множення, побудову графіків функції, відомості з тригонометрії: тригонометричне коло, тригонометричні функції, основні формули зведення, тригонометричні нерівності та рівняння.

Більше інформації знайдете за посиланням.

Період занять в осінньому семестрі: 10 вересня 2014 р. – 15 грудня 2014 р.

Вартість навчаннявВ одному семестрі: 650 грн. для студентів Могилянки (715 грн. для інших бажаючих)

Навчальний курс «Корективний курс фізики» для студентів 1-го року бакалаврату

Курс рекомендований для всіх, хто має потребу покращити свої знання зі шкільного курсу фізики, зокрема, якщо Ви не складали ЗНО з фізики або маєте не більше 170 балів.

Курс розбитий на дві частини по семестрах.

Програма осіннього семестру включає механіку та молекулярну фізику і термодинаміку.

Період занять в осінньому семестрі: 10 вересня 2014 р. – 15 грудня 2014 р.

Вартість навчання в одному семестрі: 650 грн. для студентів Могилянки (715 грн. для інших бажаючих)

Запис на курси:

2 корп., ауд.313 (кафедра фіз.-мат. наук)

Телефон для довідок:

(044) 425 6068; (066) 415-7491, (067) 503-6792