Експерти Всесвітнього Фонду Природи (WWF) у НаУКМА

10 жовтня Український екологічний клуб НаУКМА «Зелена Хвиля» проводить першу національну зустріч для українських експертів Всесвітнього Фонду Природи (WWF).

Засідання відбудеться у Бібліотеці Антоновичів.

Після стратегічної сесії о 15.00 відбудеться зустріч зі студентами університету та прес-конференція представників Всесвітнього фонду природи з Австрії та України.

Всесвітній фонд природи – це одна з найбільших та найповажніших незалежних природоохоронних організацій, представництва якої діють у більш ніж 100 країнах за підтримки майже 5 мільйонів людей по всьому світі.

Місія Всесвітнього фонду природи – зупинити деградацію природного середовища планети та побудувати майбутнє, в якому людство житиме у гармонії з природою, шляхом збереження біологічного різноманіття, сталого використання природних ресурсів та скорочення забруднення і марнотратного споживання.

В Україні організація працює з 1998 року.

Спікери:

Андреас Бекман – виконавчий директор WWF Дунайсько-Карпатської Програми

Богдан Проць – менеджер проектів WWF у Карпатському регіоні

Михайло Нестеренко – менеджер проектів WWF у дельті Дунаю

Наталія Гозак – менеджер проекту «Форум Східних країн з кліматичних змін» в Україні

Акредитація журналістів: WWF в Україні Наталія Гозак Моб: 067 6987651 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.