Дебати «Яка економічна стратегія потрібна Україні?»

24 червня, 18.00, вул. Івана Мазепи,1, Київська Школа Економіки

В рамках підготовки до Київського Міжнародного Економічного Форуму, пройдуть дебати «Яка економічна стратегія потрібна Україні?», співорганізатором яких виступає НаУКМА.

Їх мета - з’ясування та консолідація позицій експертів, представників українського бізнесу і Уряду стосовно механізмів та інструментів стимулювання розвитку окремих секторів і регіонів.

Учасники дебатів:

Віктор Кривенко, радник Міністра фінансів, керівник НП «Технополіс» та «Індустріальні парки»

Володимир Дубровський – старший економіст та член Наглядової Ради CASE Україна.

Модератор:

Президент Київської Школи Економіки Юрій Логуш.

Крім того, на захід запрошені власники та керівники компаній, експерти ринку, представники провідних навчальних закладів та профільних ЗМІ.

Дебати будуть проводитись у формі відкритої дискусії за участі всіх запрошених.

Просимо підтвердити Вашу участь за телефонами +38 067 23 96 344 (Гуля Соколова), +38 067 946 35 66 (Ірина Зелена) або email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.