“Writing with Academic Integrity: Keys to Success”- воркшоп з академічного письма англійською мовою

Проект сприяння академічної доброчесності за підтримки кафедри англійської мови НаУКМА та Школи професійного розвитку викладачів при НаУКМА має нагоду провести воркшоп з академічного письма англійською мовою, який підтримав Регіональний офіс з вивчення англійської мови Посольства США в Україні (Regional English Language office – RELO, US Embassy) - “Writing with Academic Integrity: Keys to Success”.

Воркшоп триватиме 9-11 лютого (3 дні), його проводитиме спеціаліст з англійського письма Роберт Коте. Основні критерії відбору учасників – рівень англійської В2+, посада викладача або аспіранта/PhD докторанта та зацікавленість поліпшити свої навики з письма англійською мовою, викладання англомовних курсів, методики роботи зі студентами в аудиторії тощо.

За результатами воркшопу учасники отримають сертифікати із зазначенням кількості академічних годин.

Більш детально із умовами та планом воркшопу можна ознайомитись тут

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/09n57iaC7PMSnEIG2