На згадку про Конвокацію-2012

Можна переглянути фото-звіт і прочитати виступи члена Довірчої Ради НаУКМА п. Наталі Попович та п. Вільяма Гріна Міллера

Навчальний рік у Могилянці закінчився традиційною церемонією Конвокації – урочистого випуску. Цьогорічний випуск - вже 18-й в історії університету, який цього року святкує 20-річчя свого відродження. Цього року НаУКМА випустила у світ 1104 конвоканта: 632 бакалаврів, 67 спеціалістів, 382 маґістри та 23 випускники Києво-Могилянської бізнес-школи. Серед  них - 16 випускників першого випуску бакалаврської програми «Маркетинг» та 23 випускники першого випуску магістерської програми «Менеджмент зв’язків із громадськістю». Вперше троє випускників магістерської програми  «Історія Центрально-східної Європи» отримали подвійні дипломи НаУКМА та Варшавського університету (Польща).

65 випускників удостоєні честі отримати «Диплом Києво-Могилянської академії з відзнакою».

Почесним промовцем цьогорічної Конвокації був співголова Києво-Могилянської фундації Америки, посол США (у 1993-98 роках) Вільям Грін Міллер. Напутні слова випускникам 2012 року сказали депутат  Парламенту Європейського Союзу Павел Кóваля, почесний президент НаУКМА В`ячеслав Брюховецький,  член Довірчої Ради НаУКМА, Президента PRP Group в Україні, Росії, Азербайджані та інших країнах СНД наша випускниця Наталя Попович (МП "Політологія", 2001).

Також традиційно було названо ім’я цьогорічного лауреата премії ім. М. Кравця.

Цей навчальний рік для Могилянки був дуже насиченим та результативним. Університет активно лобіював створення нового законопроекту «Про вищу освіту в Україні» (07 березня робота група, до складу якої входили могилянці, подала на розгляд до Кабінету Міністрів свою версію законопроекту, вкрай важливого для України). Цього року Могилянка виграла  всі судові позови, пов’язані з поверненням у власність університету історичних приміщень Києво-Могилянської академії – Келій Братського монастиря та Будинку настоятеля, а також гуртожитку у Ворзелі.

Назагал, головним завданням могилянської спільноти стала якість освіти на наукових досліджень, яка дозволяє нашому університету бути конкурентоспроможним у Єдиному європейському просторі вищої освіти. Активно розвивається перша і єдина в Україні Докторська школа європейського зразка (маємо вже вісім PhD-програм), відкрито першу в країні маґістерську програму з кримсько-татарських студій.

Увесь фото-звіт про подію можна переглянути у Фотогалереї сайту Могилянки.