День відкритих дверей на «Антикорупційних студіях»

А ти знав, що в Могилянці вчать боротися з корупцією?

Магістерська програма «Антикорупційні студії» — це єдина в Україні навчальна програма, що готує спеціалістів для втілення змін в країні.

Випускники програми — це уповноважені по боротьбі з корупцією в органах влади, аналітики в міжнародних організаціях, фахівці з антикорупційних реформ в українських і міжнародних компаніях, журналісти-розслідувачі в українських ЗМІ.

Щоб не розбиратись самому у всіх деталях вступної кампанії, приходь 9 травня, в четвер, о 18:00 на День відкритих дверей «Антикорупційних студій». Там розкажуть про ключові дати вступу, важливе про навчання (хто і що викладає), а також пояснять, як треба скласти вступні випробування, щоб точно потрапити на програму.

Про все це розповідатимуть викладачі програми та її очільники:

Наталія Седлецька, журналіст-розслідувач, авторка проєкту Радіо Свобода «Схеми», викладачка курсу «Основи журналістських розслідувань»

Олексій Бойко, юрист Центру Протидії Корупції, викладач курсу «Викриття та попередження корупції під час публічних закупівель»

Андрій Легін, детектив НАБУ, викладач курсу «Розслідування корупційних правопорушень»

Маргарита Чабанна, завідувачка кафедри Політології НаУКМА

Оксана Нестеренко, очільниця аналітичного центру ACREC

Не проґав свій шанс стати одним з тих, хто змінює Україну! Реєструйся на День відкритих дверей