• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Разова спеціалізована вчена рада 091-21-12-2023-21 Пахаренко М. В.

Разова спеціалізована вчена рада 091-21-12-2023-21 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол №24 від 21 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №503 від 26 грудня 2023  зі змінами відповідно до Наказу НаУКМА №61 від 09 лютого 2024 року.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 09 «Біологія» за спеціальністю 091«Біологія»

Пахаренко Маргарита Вікторівна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Біологія» (2017-2021 рр.).

Науковий керівник:

Білько Надія Михайлівна – доктор медичних наук, заслужений працівник освіти України, професор, завідувач кафедри лабораторної діагностики біологічних систем факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Терновська Тамара Костянтинівна, доктор біологічних наук, професор кафедри біології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензент:

1. Антонюк Максим Зиновійович, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біології факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Бєлінська Ірина Василівна, доктор біологічних наук, доцент, доцент кафедри клінічної медицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини», Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  2. Колибо Денис Володимирович, доктор біологічних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту біохімії імені О. В. Палладіна НАН України;
  3. Талько Вікторія Василівна, доктор медичних наук, професор, директор, завідувач відділу радіобіології Інституту експериментальної радіології ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України».

Публічний захист дисертації М. Пахаренко відбудеться 16 квітня (вівторок) о 14 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 091-21-12-2023-21 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom: