Студенти правничого факультету перемогли у фінальному раунді Telders International Law Moot Court Competition

Telders 02

Команда студентів Факультету правничих наук Києво-Могилянської академії, у складі якої були Анастасія Шашкевич, Анна Тимошенко, Владислав Левчук та Владислав Михальченко, під тренерством випускників факультету Володимира Гришка та Марії Столбової перемогла у фінальному раунді Telders International Law Moot Court Competition.

Також команда отримала нагороди за Найкращий меморандум позивача та Найкращу усну позицію.

Телдерс — найпрестижніші змагання з міжнародного публічного права в Європі. Змагання проходять у столиці міжнародного права — Гаазі. Фінальний раунд відбувся у Палаці Справедливості, в залі Міжнародного Суду ООН.

Україна двічі за 47-річну історію змагань вигравала Міжнародні Раунди. І в 2016, і в 2024 році це робили студенти Могилянки.

Пишаємось і вітаємо команду переможців!