Конвокація / КонвоФест 2024

Конвокація — одна з найбільш урочистих та очікуваних подій у житті могилянської спільноти. Це давня могилянська традиція відзначення досягнень випускників, зі своїми особливими ритуалами, мантіями, бонетами тощо. Свято завершення навчального року і свято початку нового етапу в життях вчорашніх спудеїв.

Церемонії вручення дипломів та нагород пройдуть 27 та 28 червня в Актовій залі КМЦ:

27 червня, четвер

10:00 — Факультет природничих наук

12:00 — Факультет економічних наук

14:00 — Факультет охорони здоров’я

28 червня, п’ятниця

10:00 — Факультет правничих наук

12:00 — Факультет гуманітарних наук

14:00 — Факультет інформатики

16:00 — Факультет соціальних наук та соціальних технологій

Але це ще не все…

Цьогоріч команда Києво-Могилянської Фундації, Асоціації випускників НаУКМА та волонтерського осередку «Взаємодопомога НаУКМА» підготувала неймовірну подію — КонвоФест.

Це новий фестиваль, покликаний зібрати могилянських випускників та подарувати атмосферу живого спілкування після років онлайн-взаємодії, всією могилянською спільнотою відзначити завершення одного з найбільш важливих етапів життя.

Місце проведення:

Перший плац НаУКМА

Програма фестивалю:

16:30 — відкриття фестивалю

16:30-17:30 — диджей-сет

17:30-17:45 — вітальне слово Президента Академії

17:45-18:30 — виступ від КУТа

19:00-19:30 — розіграш призів за проходження квесту

19:30-21:00 — виступ артистів: Lovera Breux, Nana

Корнери фестивалю:

• KMA Giftshop із могилянським мерчем
  • KMA GeekLab із активностями для нетворкінгу та тимбілдингу
  • КУТ із виступами могилянських музикантів
  • Києво-Могилянська Фундація в Україні із опціями підтримки розвитку Могилянки
  • Асоціація випускників НаУКМА із ексклюзивною екскурсією в Староакадемічний корпус
  • Взаємодопомога від НаУКМА із благодійним маркетом
  • Фудкорт від Вагабонд

*крім того, буде квест із розіграшем призів за проходження всіх корнерів

Тож як потрапити на фестиваль?

Взяти участь у фестивалі можуть випускники всіх-всіх років, а не тільки 2024.

Для входу на фестиваль потрібно придбати квиток, це можна зробити на сторінці КонвоФесту.

Фестиваль благодійний: 50% вартості квитка піде на благодійний збір «Взаємодопомоги НаУКМА», інші 50% — на організаційні витрати, без яких неможливо було би створити комфортні умови та атмосферу.

Для підписників НаУКМА на платформі Buy me a coffee вхід на фестиваль — безкоштовний.

Щиро запрошуємо взяти участь у КонвоФесті й насолодитися всім тим, що було недоступним в онлайні, ну і звичайно ж від душі натанцюватись.