Випускники програми «Блокчейн-технології‎» отримали токенізовані сертифікати

WhiteBit спільно із Києво-Могилянською академією розробили токенізовані сертифікати на блокчейні Whitechain для випускників сертифікатної програми «Блокчейн-технології‎». Цей проєкт став першим прикладом підтвердження документів з використанням Web3-технологій в історії української вищої освіти.

Підтвердження традиційних сертифікатів інструментами блокчейну унеможливлює їх підробку чи втрату, а також сприяє кращому захисту і прозорості академічних документів.

У межах програми студенти НаУКМА досліджували потужності блокчейн-технологій, а нині вони вже беруть участь у профільних хакатонах і використовують набуті знання на практиці.

Ми вдячні нашим партнерам за можливість разом впроваджувати новітні та якісні освітні програми для наших студентів.