У НаУКМА відбудеться Тиждень гендерної рівності

Найперше, що пізнається в Могилянці — спільнота та її цінності, що пройшли випробування часом. Гендерна рівність — одна з умов функціонування сучасного суспільства.

Тож запрошуємо вас взяти участь у Тижні гендерної рівності в НаУКМА «Виклики повномасштабного вторгнення і переосмислення гендерних ролей».

Фахівці / фахівчині різних галузей у форматі дискусій та презентацій розкриють тему гендерної рівності крізь призму історії, освіти, літератури, релігії, і, безумовно, впливу війни.

Коли? 16:30-18:00, 9-13 вересня 2024 року

Формат? Онлайн і офлайн у Колізеї (2 поверх, КМЦ, вул. Іллінська, 9)

Програма заходів

Щоб взяти участь у подіях, потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Захід організовано Комітетом протидії дискримінації, сексуальним домаганням, булінгу в НаУКМА за партнерства Кафедри соціології, Відділу у справах студентства, Культурно-мистецького центру, Центру електронної освіти, видавництва Creative Women Publishing.