День Академії 2024

Шановна могилянська спільното!

Цьогоріч 15 жовтня Могилянка відмічатиме свій 409-й День Народження.

День Академії — одна з найважливіших дат у нашому календарі. Ця подія єднає всіх могилянців: кожного, хто творив чи творить історію Могилянки новітньої, кожного, хто береже та вивчає історію Могилянки давньої.

День Академії — це свято, до якого традиційно приурочене вручення відзнак за високий професіоналізм і самовіддану працю. Це чудова нагода побачитися та поспілкуватися, привід привітати одне одного із причетністю до унікальної спільноти найстарішого університету країни. Це спільне свято всіх могилянців — студентства, викладачів/ок, співробітників/ць, випускників/ць.

Як і щороку, День Академії — це також благодійність. Закликаємо вас долучитися до збору коштів на Стипендійний фонд памʼяті могилянців, полеглих у російсько-українській війні. Кожна ваша пожертва — надзвичайно важлива.

Зробити внесок

На цьогорічному святі на вас чекають різноманітні заходи та акції, початком яких стане традиційний «Чистий Сковорода».

Отже, програма Дня Академії 2024:

12:30 – чекаємо на всіх охочих взяти участь в акції «Чистий Сковорода» (збір на 1-му плацу)

12:45-14:00 – акція «Чистий Сковорода» (Контрактова площа, біля пам’ятника Григорію Сковороді)

14:00-15:00 – урочисте зібрання – привітання, нагородження відзнаками членів могилянської спільноти (КМЦ, Актова зала)

15:00-16:00 – концерт колективів Оркестру Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького (КМЦ, актова зала)

16:00-17:00 – частування кулешем разом із майстер-класом народної музики і танців від фольклорного гурту «ЩукаРиба»

(2‑й плац, між КМЦ і 5 корпусом)

Зауважте, будь ласка, що у разі повітряної тривоги ми використовуємо в цей день укриття у БЦ «Іллінський» (підземний паркінг) за адресою: Київ, вул. Іллінська, 8.

Якщо буде дощ, частування буде перенесено у фойє на 1-му поверсі КМЦ, а майстер-клас гурту «ЩукаРиба» — до «Колізею» (КМЦ, 2-й поверх).

Вітаємо alma mater з цим чудовим святом! Шануємо її багатий спадок, який став основою для видатних досягнень. Плекаємо майбутнє, сповнене нових ідей, звершень — майбутнє Перемоги!

До зустрічі в Могилянці!