• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Докторська школа імені родини Юхименків НаУКМА

Захист дисертації Катерини Песоцької (разова спеціалізована вчена рада 081-28-12-2023-30)

photo Pesotska28 червня 2024 року о 14:00 відбудеться захист дисертації Песоцької Катерини Олегівни «Правове регулювання внутрішньопартійної демократії: стан в Україні та зарубіжний досвід» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».

Песоцька Катерина Олегівна – випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Право» (2016-2020 рр.).

Науковий керівник – Мелешевич Андрій Анатолійович, доктор філософії (PhD), професор Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Склад разової спеціалізованої вченої ради 081-28-12-2023-30: Заєць А. П. – Голова, Петров Р. А. – рецензент, Романюк А. С., Кафарський В. І., Остапець Ю. О. – опоненти.

Захист відбудеться в дистанційному форматі. Трансляція захисту вестиметься на офіційній Facebook-сторінці Докторської школи імені родини Юхименків НаУКМА

Детальніша інформація щодо захисту