105 років Омеляну Пріцаку

З нагоди 105-ї річниці від дня народження Омеляна Пріцака Науково-дослідний центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака НаУКМА співорганізував кілька заходів.

 

26 квітня спільно з Науковим товариством ім. Шевченка у Львові пройшов науковий семінар в альма-матер О. Пріцака – Львівському університеті. Учасники обговорили внесок Пріцака у світову та українську науку, а також роль інтелектуального середовища Львова у формуванні вченого в 1930-х – на початку 1940-х років.

 

27 квітня учасники відвідали малу батьківщину Пріцака – Самбір, де передали друковані праці та цифрові копії архівних документів до музею «Бойківщина» для розширення експозиції.

 

Також у переддень 105-річчя від дня народження Омеляна Пріцака студенти-історики Могилянки відвідали меморіальну бібліотеку вченого.

© 2012-2025 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна