• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Докторська школа імені родини Юхименків НаУКМА

Захист дисертації Юлії Суховець (разова спеціалізована вчена рада 035-16-05-2024-38)

suhovets photo22 липня 2024 року об 11:00 відбудеться захист дисертації Суховець Юлії Миколаївни «Прислівникові еквіваленти слова сучасної української мови в різностильових текстах початку ХХІ ст.» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю «035 Філологія».

Суховець Юлія Миколаївна – аспірантка НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Філологія» (2020-2024 рр.).

Науковий керівник – Лучик Алла Анатоліївна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри загального і словʼянського мовознавства факультету гуманітарних наук НаУКМА.

Склад разової спеціалізованої вченої ради 035-16-05-2024-38: Ясакова Н. Ю. – Голова, Кобченко Н. В., Сегін Л. В. – рецензенти, Космеда Т. А., Бутко Л. В. – опонентки.

Захист відбудеться в дистанційному форматі в режимі реального часу. Трансляція захисту вестиметься на офіційній Facebook-сторінці Докторської школи імені родини Юхименків НаУКМА

Детальніша інформація щодо захисту