• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Разова спеціалізована вчена рада 035-16-05-2024-38 Суховець Ю. М.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Суховець Юлії Миколаївни «Прислівникові еквіваленти слова сучасної української мови в різностильових текстах початку ХХІ ст.» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю «035 Філологія».

Разова спеціалізована вчена рада 035-16-05-2024-38 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 9 від 16 травня 2024 року) і затверджена Наказом НаУКМА №257 від 21 травня 2024 року.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю «035 Філологія»:

Суховець Юлія Миколаївна, аспірант НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Філологія» (2020-2024 рр.).

Науковий керівник:

Лучик Алла Анатоліївна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри загального і словʼянського мовознавства факультету гуманітарних наук НаУКМА.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Ясакова Наталія Юріївна, доктор філологічних наук, завідувач кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Рецензенти:

1. Кобченко Наталя Віталіївна, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  2. Сегін Любомир Васильович, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Космеда Тетяна Анатоліївна, доктор філологічних наук, професор кафедри романо-германської філології та зарубіжної літератури Донецького національного університету імені Василя Стуса;
  2. Бутко Лариса Валентинівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Публічний захист дисертації Ю. Суховець відбудеться 22 липня (понеділок) о 11 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 035-16-05-2024-38 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom

Трансляція захисту вестиметься на офіційній Facebook-сторінці Докторської школи імені родини Юхименків НаУКМА