Конференція студентів
це вищий представницький орган студентського самоврядування НаУКМА.
До складу конференції входять 36 делегатів, які обираються студентами НаУКМА строком на 1 рік шляхом прямого таємного голосування.
Вибори делегатів на конференцію проводяться на сьомому навчальному тижні осіннього семестру.
Вибори делегатів на конференцію включають в себе наступні етапи:
1) оголошення про початок виборчого процесу;
2) висунення та реєстрація кандидатів у делегати;
3) складання списків виборців;
4) голосування;
5) підрахунок голосів виборців та встановлення підсумків голосування; 6) встановлення результатів виборів делегатів.
Студент, який бажає висунути свою кандидатуру, не пізніше як на четвертому навчальному тижні осіннього семестру подає до СВК відповідну письмову заяву, в якій зазначає свої прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, факультет та рік навчання, спеціальність, серію та номер студентського квитка, контактну інформацію (контактний номер телефону та адресу електронної пошти), а також зазначає про згоду на використання своїх персональних даних тавказує дату подання заяви.Не мають права висувати свої кандидатури члени Студентської колегіїНаУКМА, СВК, контрольно-ревізійної комісії.Рішення СВК про затвердження списку делегатів оприлюднюється на офіційному веб-сайті Студентського колегії НаУКМА та в інші способи, визначені СВК, упродовж трьох днів з дня його прийняття.
Телеграм-канал @studentconferencekma
Склад:
Вітаємо новообраних делегатів КС VI скликання:
Апарат Конференції Студентів
1.Соболь Данило-Мирослав Петрович, ФЕН-2, Фінанси, банківська справа та страхування
Корпоративна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram @danylomak
Facebook https://www.facebook.com/danylo.sobol
2.Бродіна Емма Володимирівна, ФЕН-2, Фінанси, банківська справа та страхування
Корпоративна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram @emmabrodina
Facebook https://www.facebook.com/emmabrodina
3.Крутоног Данило Олександрович, ФЕН-4, Маркетинг
Корпоративна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram @dankrutonog
Facebook https://www.facebook.com/dani.krutonog
4.Гайдай Анна Василівна, ФПвН-2, Право
Корпоративна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram @G_Anna
Facebook https://www.facebook.com/gaydayannie
5.Шлемкевич Дарій Артурович, ФЕН-3, Менеджмент
Корпоративна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram @darkoshlemkevych
Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100013734966586
6.Ящук Євген Романович, ФГН-2, Історія та археологія
Корпоративна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram @EugeneYashch
Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100017192706680
7.Кудрінова Ганна Андріївна, ФСНСТ-2, Соціологія
Корпоративна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram @kudrinowushka
Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100007246335874
8.Кузьменко Гліб Олександрович, ФСНСТ-3, Соціологія
Корпоративна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Telegram @icwgleb