• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 081-25-04-2024-37 Ященко К. Ю.

Разова спеціалізована вчена рада 081-25-04-2024-37 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол №8 від 25 квітня 2024 року) і затверджена Наказом НаУКМА №223 від 26 квітня 2024.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право»:

Ященко Катерина Юріївна, аспірантка четвертого року навчання кафедри приватного права НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Право» зі спеціальності «081 Право» (2019-2024 рр.).

Науковий керівник:

Посполітак Володимир Володимирович – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри приватного права  факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

Музика Леся Анатоліївна, доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри приватного права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензент:

Венгер Володимир Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права факультету правничих наук, декан факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Бабаскін Анатолій Юрійович, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу проблем цивільного, трудового та підприємницького права Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України;
  2. Бутирський Андрій Анатолійович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри приватного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, суддя Господарського суду Чернівецької області;
  3. Бригінець Олександр Олексійович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права юридичного факультету Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Публічний захист дисертації К. Ященко відбудеться на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 081-25-04-2024-37 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom

Трансляція захисту буде вестися на сторінці: https://www.facebook.com/gradschool.naukma