• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада 032-16-05-2024-39 Ситник Д. О.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Ситника Даніїла Олеговича «Українська допоміжна поліція міста Києва: формування, склад, діяльність (1941–1945)» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю «032 Історія та археологія».

Разова спеціалізована вчена рада 032-16-05-2024-39 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 9 від 16 травня 2024 року) і затверджена Наказом НаУКМА № 258 від 21 травня 2024 року.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю «032 Історія та археологія»:

Ситник Данііл Олегович, аспірант НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Історія та археологія» (2020-2024 рр.).

Науковий керівник:

Шліхта Наталя Василівна, PhD, кандидат історичних наук, професор, професор кафедри історії факультету гуманітарних наук НаУКМА.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Гнатюк Олександра Євгенівна, доктор габілітований, професор, завідувач кафедри історії, факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Рецензент:

1. Хом’як Оксана Володимирівна, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Михальчук Роман Юрійович, кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри всесвітньої історії факультету історії, політології та міжнародних відносин Рівненського державного гуманітарного університету;

1. Венгер Альберт Григорович, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри всесвітньої історії історичного факультету Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара;

1. Капарулін Юрій Валерійович, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри національного, міжнародного права та правоохоронної діяльності Херсонського державного університету.

Публічний захист дисертації Д. Ситника відбудеться 03 вересня (вівторок) о 16 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 032-16-05-2024-39 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom

Трансляція захисту вестиметься на офіційній Facebook-сторінці Докторської школи імені родини Юхименків НаУКМА