• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 051-16-05-2024-40 Палієнко Т. П.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Палієнко Тетяни Петрівни «Індивідуалізація інновацій через об’єкти права інтелектуальної власності» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю «051 Економіка».

Разова спеціалізована вчена рада 051-16-05-2024-40 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 9 від 16 травня 2024 року) і затверджена Наказом НаУКМА № 259 від 21 травня 2024 року.

Здобувачка ступеня доктора філософії у галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю «051 Економіка»:

Палієнко Тетяна Петрівна, аспірант НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Економіка» (2020-2024 рр.)

Науковий керівник:

Бажал Юрій Миколайович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії факультету економічних наук НаУКМА.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Ковшова Ірина Олегівна, доктор економічних наук, професор, факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Рецензент:

1. Іванова Наталія Юріївна, кандидат економічних наук, доцент, факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Вірченко Володимир Віталійович, доктор економічних наук, професор, Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

1. Васильців Тарас Григорович, доктор економічних наук, професор, завідувач відділу соціально-гуманітарного розвитку регіонів Державної Установи «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України»;

1. Маслак Марія Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, заступник завідувача кафедри з наукової роботи кафедри економіки бізнесу та міжнародних економічних відносин Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Публічний захист дисертації Т. Палієнко відбудеться на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 051-16-05-2024-40 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Трансляція захисту буде вестися на сторінці: https://www.facebook.com/gradschool.naukma