• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 054-05-07-2024-42 Скороход К. Л.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Скороход Катерини Леонідівни «Особливості формування образу ворога в масовій свідомості населення України в контексті російсько-української війни» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 054 «Соціологія».

Разова спеціалізована вчена рада 054-05-07-2024-42 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 13 від 5 липня 2024 року) і затверджена Наказом НаУКМА №398 від 19 липня 2024 року.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань у галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 054 «Соціологія»:

Скороход Катерина Леонідівна, аспірант кафедри соціології четвертого року навчання за освітньо-науковою програмою "Соціологія" (2020-2024 рр.).

Науковий керівник:

Злобіна Олена Геннадіївна, доктор соціологічних наук, професор, завідувач відділу соціальної психології Інституту соціології НАН України.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Паніотто Володимир Ілліч, доктор філософських наук, професор, професор кафедри соціології факультету соціальних наук та соціальних технологій НаУКМА Національного університету «Києво-Могилянська академія» -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензенти:

1. Суська Ольга Олександрівна, доктор соціологічних наук, професор, завідувач кафедри зв’язків з громадськістю факультету соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

1. Марценюк Тамара Олегівна, кандидат соціологічних наук, доцент, доцент кафедри соціології факультету соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Рущенко Ігор Петрович, доктор соціологічних наук, професор, професор кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;

1. Черниш Наталія Йосипівна, доктор соціологічних наук, доцент, професор кафедри соціології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Публічний захист дисертації К. Скороход відбудеться на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 054-05-07-2024-42 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom.

Трансляція захисту відбудеться на сторінці https://www.facebook.com/gradschool.naukma