• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Можливості проведення наукових досліджень в Кореї в рамках IBS Young Scientist Fellowship

Інститут фундаментальних наук (IBS) пропонує можливості проведення наукових досліджень в Кореї для молодих науковців, що захистили свою дисертацію протягом останніх 7 років в сфері біології, математики, теоретичної та експериментальної фізики і хімії в рамках IBS Young Scientist Fellowship.

Стипендіати IBS отримують фінансування власного наукового бюджету, щомісячну зарплату та мають можливість користуватись всіма ресурсами та обладнанням обраного наукового центру в Кореї. Також є можливість вести невеликі проекти з групою дослідників під власним керівництвом. Програма передбачена на термін до 3-ьох років з потенційною опцією продовження на ще додаткові 2 роки.

Про стипендійну програму, її критерії та умови аплікування можна дізнатись більше за посиланням.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 червня 2021 року.