• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Презентації STUDY LAB project

17 березня, о 16:30, Староакадемічний корпус

 

 

Lifelong Learning : у пошуках методик

 

 

Методики, розроблені для роботи з дітьми: система Монтесорі й «Філософія для дітей» М. Ліпмана (p4c). Яке застосування вони можуть знайти в роботі зі студентами різного віку?

 

Презентацію «Принципи методу Монтесорі» проведе Сенека Райан, викладач англійської мови.

Марія Монтесорі була одним із найвідоміших іноваторів у сфері освіти на початку ХХ століття. Сьогодні, її теорії і практичні поради залишаються революційними, оскільки культивують незалежність і власну мотивацію для навчання у студентів. У цій сесії Сенека Райан представить і буде дискутувати з нами про метод Монтесорі, його фундаментальні принципи. Учасники зможуть дізнатися про переваги й складності застосування методу в середовищі університету.

Посилання для попереднього ознайомлення:

North American Montessori Teacher's Association

Building the Pink Tower - Short Introductory Video

 

Презентацію Philosophy for Children (p4c) М. Ліпмана як універсальна методика проведе Л. Криворучка.

Методика «філософія для дітей» була розроблена Метью Ліпманом у 1972 р. і впроваджена в практику шкільної освіти США з 1974 р.

“Я намагався розвинути нову рефлективну парадигму освіти, яка має спиратися на принципи обґрунтованості і демократичності. Парадигма наголошує важливість не лише критичного мислення, але творчого і турботливого підходу – всі три аспекти мислення однаково важливі. Вона наголошує створення, проговорювання, виконання й переживання – як основні риси судження. Педагогіка цієї практики – принцип «сommunity of inquiry” – створення й плекання «спільноти пошуку» ( М. Lipman. Thinking in Education, 2003)

Посилання для попереднього ознайомлення:

http://www.youtube.com/watch?v=fp5lB3YVnlE

http://p4c.com/

http://cehs.montclair.edu/academic/iapc/

 

Сесія проходитиме англійською мовою без перекладу.

За додатковою інформацією звертатись до Людмили Архипової: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна