Архів новин 2004 - 2012

Стипендійний фонд компанії «Ернст енд Янг» в НаУКМА

Дата публікації: 03.04.2008, 18:22

Стипендійний фонд компанії «Ернст енд Янг» в НаУКМА. Міжнародна компанія «Ернст енд Янг» заснувала в НаУКМА стипендійний фонд

Міжнародна компанія «Ернст енд Янг» заснувала в НаУКМА стипендійний фонд, в рамках якого запроваджено:
• щорічну стипендію для факультету економічних наук для відзнаки та підтримки  кращих науково-навчальних  досягнень  професорсько-викладацького складу (професорська стипендія)
• щорічну стипендію для  факультету правничих наук для відзнаки та підтримки студентів, що демонструють успіхи в навчанні, прагнення до нових знань, професійного розвитку, лідерські якості (студентська стипендія).

Компанія закладає у реалізацію проекту важливу складову філософії своєї  діяльності –  уже сьогодні дбати про створення умов для виховання майбутніх фахівців та їх високу професійність.

Конкурсні відбори претендентів на стипендії на 2008-2009 н.р. відбудуться у квітні.