Студенти Могилянки матимуть доступ до унікальної SEO-платформи

Підписано Меморандум про співпрацю між Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та ТОВ «СЕРПСТАТ».

Така співпраця дасть можливість студентам в повному обсязі опанувати 5 найважливіших інструментів, без яких не може працювати жоден SEO-спеціаліст. Багатофункціональна SEO-платформа Serpstat підвищує продуктивність фахівця пошукового маркетингу, допомагає бізнесу випереджати конкурентів та заробляти більше в Інтернеті.

Завдяки цій співпраці студенти кафедри маркетингу та управління бізнесом здобудуть унікальні знання та навички, надалі вони зможуть:

• Здійснювати аналіз ринку в будь-якій з 230 доступних країн, щоб оцінити загальний стан індустрії чи ніші;
  • Проводити детальний аудит сайту, виявляти помилки та знаходити можливості для їх усунення;
  • Вести пошук конкурентів у мережі в окремій країні чи світі з метою виявлення переваг та загроз;
  • Розуміти аспекти SEO-оптимізації і знатимуть як в цьому допомагає підбір ключових фраз, пошукові підказки та пошукові питання;
  • Використовувати Serpstat GPT для аналізу доменів, посилань та ключових фраз, створення унікального контенту.

Набуті знання безперечно нададуть нашим здобувачам освіти конкурентні переваги на сучасному ринку праці.

Щиро вдячні команді Serpstat за підтримку сучасної освіти.