Могилянка кличе своїх

Києво-Могилянська Фундація започаткувала ініціативу, в якій студенти візьмуть на себе роль амбасадорів альма-матер, щоб відновити звʼязки з випускниками попередніх років.

З часу відновлення Могилянка має вже понад 20 000 талановитих випускників. Завдяки цій ініціативі ми хочемо актуалізувати контакт із ними, нагадати про причетність до могилянської спільноти, протягнувши місточки зв’язку від альма-матер і розширивши «покриття» могилянської мережі.

Могилянці завжди раді могилянцям: нинішні студенти будуть раді поділитися новинами з Академії, а випускники матимуть нагоду пригадати своє спудейство, давніх друзів або похвалитись досягненнями.

У межах започаткованої Фундацією ініціативи декілька студентів-амбасадорів КМА спілкуватимуться з  випускниками, налагоджуючи контакти та покращуючи могилянську базу даних.

Тож якщо Ви є випускником чи випускницею Могилянки й отримали повідомлення від когось із наших амбасадорів:

• Вероніка Ващіліна,
  • Аріна Кравченко,
  • Марія Власова,
  • Юлія Бондаренко,

ми будемо щиро вдячні, якщо Ви приділите 10 хвилин спілкуванню з ними та поділитеся своїми актуальними даними.

Час плинний, Академія вічна