НаУКМА та Університет Пембангунан Джая в Індонезії підписали меморандум про порозуміння

Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Університет Пембангунан Джая в Індонезії підписали меморандум про порозуміння.

Під час підписання меморандуму обговорили перспективу спільного викладання між університетами та проведення спільних досліджень. Окрім представників інституцій, у зустрічі також взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Індонезії Василь Гамянін. Як відзначив пан посол, за декілька років це перший меморандум про порозуміння між індонезійським та українським університетами.

«Співпраця з Індонезією має великий потенціал. На жаль, про нашу країну там все ще дуже мало знають і, маємо визнати, Індонезія лишається маловідомою також і для більшості українців. Освітні та наукові установи цієї справді важливої країни мають великий потенціал, і вони зацікавлені в обміні знаннями та досвідом з нами. Це наш перший крок на шляху до довготривалої співпраці!», — зазначив директор ШПА Максим Яковлев, який ініціював підписання меморандуму.

Окрему подяку за сприяння висловлюємо міжнародному відділу НаУКМА та його керівниці пані Ларисі Човнюк.