Могилянка отримала однорічний грант від міжнародної неурядової організації Finn Church Aid

за фінансової підтримки Finn Church Aid.

Метою проєкту є методологічна апробація та інтеграція компонентів методології психосоціальної підтримки в освітній процес шляхом підготовки методологічних матеріалів для розробки нового дієвого курсу підвищення кваліфікації викладачів, що дозволить покращити рівень застосування методів психосоціальної підтримки останніми. Проєкт передбачає проведення комплексного когортного наукового дослідження з його обов’язковим протоколюванням Інституційною наглядовою дослідницькою радою НаУКМА (IRB), методологічну розробку та апробацію нового курсу підвищення кваліфікації вчителів з інтеграцією основних компонентів методології психосоціальної підтримки в навчальні програми предметів за існуючими стандартами освіти, а також подальший моніторинг успішності впровадження методології психосоціальної підтримки в освітній процес.

У межах проєкту буде також здійснено затвердження розроблених методологічних матеріалів Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, а також поширення методологічних матеріалів з основними рекомендаціями щодо інтеграції компонентів методології психосоціальної підтримки в освітній процес серед інститутів підвищення кваліфікації в Україні.

Проєкт впроваджується за фінансової підтримки фінської міжнародної неурядової організації Finn Church Aid (FCA), яка є найбільшою організацією міжнародної допомоги у Фінляндії з більш ніж 70-річним досвідом і спеціалізується на найбільш кризових ситуаціях у світі та працює з найбільш вразливими людьми, незалежно від їхніх релігійних переконань, етнічного походження чи політичних переконань. Детальніше про організацію.