Посвята 2024

Старт нового навчального року вже за тиждень. Чекаємо всіх першокурсників на традиційних заходах, які стануть першими подіями вашого нового спудейського життя. Вони допоможуть ближче познайомитись із життям спільноти з багатовіковими традиціями одного з найстаріших університетів України.

На вас чекає онбординг, під час якого ви дізнаєтесь про історію й цінності Могилянки, а також перспективи, що пропонує НаУКМА.

Детальний розклад заходів

Урочиста церемонія Посвяти у спудеї НаУКМА символізує початок нового етапу в житті донедавна ще абітурієнтів, а відтепер — студентів. Ви складете Присягу спудея Києво-Могилянської академії, почуєте численні привітання й важливі напутні слова.

Коли?

30 серпня

о 16:00

• Факультет гуманітарних наук,
  • Факультет інформатики,
  • Факультет охорони здоров’я, соціальної роботи та психології,
  • Факультет природничих наук,
  • Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти

о 18:00

• Факультет економічних наук,
  • Факультет соціальних наук та соціальних технологій,
  • Факультет правничих наук

Також у програмі Посвяти інавгураційні лекції 1 та 2 вересня від почесного професора НаУКМА Девіда Ріффа та Отця Любомира Яворського з циклу «Духовні цінності людини».

Усіх гостей Посвяти просимо підтримати могилянську традицію та прийти на захід у вишиванках.

!!! У разі оголошення повітряної тривоги учасники заходів

будуть евакуйовані до укриттів у БЦ «Іллінський» (вул. Іллінська, 8)