НаУКМА та «Укртрансгаз» підписали меморандум про співпрацю

Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Акціонерне Товариство «Укртрансгаз» підписали меморандум про співпрацю.

Предметом цього меморандуму, ініційованого Факультетом економічних наук НаУКМА, є тривала співпраця у сфері створення практично орієнтованого навчально-наукового середовища в Університеті.

Компанія планує запрошувати випускників Могилянки, зокрема економістів, правників, спеціалістів з міжнародних відносин, для роботи на підприємстві.

Меморандум передбачає формування спільного бачення для ефективної взаємодії бізнес-спільноти й академічного середовища щодо розвитку бізнес-процесів, удосконалення ведення підприємницької діяльності та економічного розвитку.

Також під час підписання меморандуму йшлося про організацію спільних заходів з метою обміну досвідом з питань маркетингу, менеджменту та підприємництва.