Careers in energy talks з Ланою Зеркаль

Кафедра міжнародного та європейського права НаУКМА запрошує студентів, а також усіх охочих доєднатися до «Careers in energy talks».

Це серія онлайн-зустрічей з українськими та іноземними експертами з енергетики, які поділяться своїм баченням щодо можливостей побудови професійної кар’єри в цій доволі складній сфері.

Перша спікерка — заступниця Міністра закордонних справ (2014–2019) Лана Зеркаль.

Модераторка заходів — старша викладачка кафедри, старша проєктна менеджерка Офісу підтримки відбудови та реформ Міністерства енергетики України, відома експертка з енергетичних питань Єлизавета Баданова.

Коли?

Заходи заплановані на період з жовтня 2024 до березня 2025 року

Реєстрація за покликанням

Реченець реєстрації — 1 жовтня

Після реєстрації учасники отримають повідомлення з інформацією про точну дату та лінк для доєднання до події.

flyer energy career talks 01

flyer energy career talks 02