Катерина Пічик стала лауреаткою Іменного фонду компанії «Ернст енд Янг»

На факультеті економічних наук відбувся щорічний конкурс на здобуття благодійної допомоги від Іменного фонду компанії «Ернст енд Янг» для викладачів НаУКМА, які демонструють видатні досягнення у педагогічній та науковій діяльності. Цього року переможницею стала завідувачка кафедри маркетингу та управління бізнесом, кандидатка економічних наук, доцентка Катерина Валеріївна Пічик.

Щиро вітаємо пані Катерину з цією почесною нагородою!

Бажаємо подальших успіхів, нових звершень і натхнення.

Ваша відданість, невтомна праця та високі досягнення стали яскравим прикладом справжнього професіоналізму та для колег і студентів.

Іменний фонд компанії EY започаткований в НаУКМА у 2008 році на основі ендавменту. Метою його створення є сприяння науковій діяльності Університету і відзначення викладачів Факультету економічних наук НаУКМА за активну наукову та викладацьку роботу.