Розпочалась реєстрація на Могилянський Відкритий Хакатон МВХ be FIRST 2024

befirst2024ОГОЛОШЕННЯ
про організацію конкурсу проєктів Могилянський Відкритий Хакатон «BE FIRST: Future of Innovation, Resilience, Security, Technology» під слоганом «Ідеї без меж: генерувати, діяти бути!»

Кафедра маркетингу та управління бізнесом НаУКМА, Центр аналітики та бізнес-моделювання сталого розвитку, Київський Академічний Університет та Національний Медичний університет ім. О.О. Богомольця запрошують ініціативну молодь до участі у конкурсі інноваційних проєктів Могилянський Відкритий Хакатон «BE FIRST: Future of Innovation, Resilience, Security, Technology» 2024 під слоганом «Ідеї без меж: генерувати, діяти бути!».

Конкурс проводиться з метою набуття його учасниками відповідних компетенцій щодо здатності визначати та вирішувати комплексні проблеми у сфері сталого розвитку на основі критичного осмислення наукового та емпіричного матеріалу, розробки й обґрунтування практичних рішень.

До участі у конкурсі «Могилянський Відкритий Хакатон «BE FIRST» запрошуємо молодь віком до 35 років (студенти, які здобувають ступінь бакалавра, магістра або доктора філософії, інші молоді інноватори/підприємці).

Щоб узяти участь у «Могилянському Відкритому Хакатоні «BE FIRST», необхідно:

1.   Підготувати проєкт, у якому буде запропоновано практичне рішення або бізнес-ідея за одним із пріоритетних напрямків:

• безпека та відповіді на виклики мінливого світу;
  • європейський зелений курс та зелена трансформація;
  • збереження здоров’я та покращення якості життя;
  • стала промисловість і стійка мобільність;
  • цифрові інновації та штучний інтелект;
  • післявоєнне відновлення.

2.    Cформувати команду однодумців з 4-5 осіб і зарєєстувати її до 3 листопада, заповнивши реєстраційну форму.

Під час реєстрації потрібно буде додати стислий опис ідеї (до 1000 слів) та відео-ролик-презентацію команди (до 3 хвилин).

3.    Презентувати проєкт під час заходу 7 листопада (оффлайн) або 8 листопада (онлайн).

Проєкти та презентації команд буде оцінювати Журі, до складу якого входять представники компаній із реального сектору економіки.

Команди, які займуть І — ІІІ місця, отримають винагороду.

По додаткову інформацію звертатися: Ніна Чала Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Катерина Пічик Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конкурс інноваційних проєктів Могилянський Відкритий Хакатон проводиться вже втретє:

Перше місце — проєкт Брама, приз — грант на покриття першого року навчання на магістерській програмі Розвиток бізнесу.

Могилянський Відкритиий Хакатон 2023, (сесія онлайн та офлайн) проводився за підтримки проекту SMART4FUTURE.
Перше місце — стартап OUTEX, який увійшов до національної делегації України на технологічній виставці VivaTech 2024 у Парижі, визнаний одним із найуспішніших українських молодіжних стартапів 2023 року.