Процедура переведення до НаУКМА студентів вищих навчальних закладів АР Криму та Севастополя

Процедура переведення до НаУКМА

студентів вищих навчальних закладів IV рівня акредитації АР Крим та Севастополя

1. 1.Студент, який бажає перевестися до НаУКМА, пише заяву на ім’я ректора ВНЗ, у якому він навчається та, отримавши його письмові згоду, звертається з цією заявою до Приймальній комісії НаУКМА (зразок оформлення заяви). До заяви додається копія залікової книжки або академічної довідки (для студентів-контрактників до заяви про переведення додається копія договору про навчання за кошти фізичних та юридичних осіб).

Якщо студент знаходиться за межами Києва заяву, погоджену ректором ВНЗ, у якому вчиться студент, та копію залікової книжки (відкопіювати потрібно титулку та усі заповнені сторінки) або академічної довідки можна надіслати – електронною поштою відскановані копії на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тема листа «Переведення, Крим».

або відправити факсом (044) 238 66 12 (приймальна президента), 463 67 83 (канцелярія)

1. 2.Зареєстровану заяву візує президент НаУКМА.
  2. 3.Протягом двох робочих днів з моменту візування заяви президентом НаУКМА деканат відповідного факультету разом з випусковою кафедрою визначають академічну різницю, складають індивідуальний графік її ліквідації та готують проект наказу про допуск до занять. (За інформацією, чи підписана заява, складений індивідуальний графік ліквідації академічної різниці, коли його можна забрати, порядок складання академічної різниці тощо, студент має звертатися до деканатів відповідних факультетів.)
  3. 4.Після виходу наказу про допуск до занять Приймальна комісія направляє запит щодо одержання поштою особової справи студента на адресу ВНЗ, у якому вчився студент.
  4. 5.Ректор ВНЗ, у якому студент навчався раніше, отримавши запит, видає наказ про відрахування студента у зв’язку з його переведенням до НаУКМА та у тижневий термін видає розпорядження щодо відправлення особової справи на адресу НаУКМА.
  5. 6.Президент НаУКМА після одержання особової справи студента видає наказ про його зарахування у зв’язку з переведенням. Проект наказу готує Приймальна комісія НаУКМА.

У разі неможливості отримати згоду на переведення ректора ВНЗ, у якому студент навчається, у разі відсутності залікової книжки або академічної довідки студент має подати на розгляд   президента НаУКМА заяву, в якій вказати причини, що не дозволяють надати потрібні документи, передбачені процедурою переведення.

З питань поселення до гуртожитку звертатися до служби житлового фонду НаУКМА: вул. Сковороди, 2, 3 корпус, кімн. 106, тел. 417 71 41.

Приймальна комісія НаУКМА: вул. Сковороди, 2, 3 корпус НаУКМА, кім. 223 або Набережно-Хрещатицька, 27, 9 корпус НаУКМА, кім. 2, тел. 425 77 53, 425 60 22, 425 54 17, (067) 463 51 88

Реєстрація заяв на переведення з Криму та Севастополя:

понеділок та середа з 11.00 – 13.00, 14.30 – 17.00;

вівторок та четвер з 11.00 – 13.00.

Деканат факультету гуманітарних наук: вул. Сковороди 2, корпус 1, кім. 203, тел. 425 14 20

Деканат факультету економічних наук: вул. Волоська 8/6, корпус 6, кім. 407, тел. 425 77 37

Деканат факультету природничих наук: вул. Сковороди 2, корпус 3, кім. 217, тел. 425 60 71

Деканат факультету інформатики: вул. Сковороди 2, корпус 1, кім. 315, тел. 425 60 64

Деканат факультету правничих наук: вул. Волоська 8/6, корпус 4, кім. 305, тел. 425 60 73

Деканат факультету соціальних наук і соціальних технологій: вул. Волоська 8/5, корпус 6, кім. 212, тел. 463-58-63

Просимо зважати на наявність у НаУКМА відповідних напрямів та спеціальностей.