Екскурсії Могилянкою (СТАЖУВАННЯ)

Розпочато підготовку програм екскурсій Могилянкою для майбутніх вступників та усіх зацікавлених осіб.
Для проведення екскурсій потрібні студенти-стажери.

Усіх, хто обожнює Могилянку, знає про неї багато цікавого, хоче розповісти про це широкому загалу, просимо надсилати контактні дані (прізвище, ім’я, факультет, рік навчання, електронна пошта, телефон) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Або

приходьте за адресою : вул. Набережно-Хрещатицька, 27, «Бурса» 9 корпус, 2 кім.
425-60-22, 425-54-17
Набір триває до 27 лютого.
Під час підготовки до екскурсій Ви зможете отримати базові знання з теорії екскурсійної справи, дізнатися ще більше про рідний університет, вдосконалити комунікативні здібності, познайомитися з цікавими людьми.
Перший тренінг відбудеться 2.03 о 14.00.