Стажування в приймальній комісії

5-n

Запрошуємо студентів на стажування під час вступної кампанії з 1 липня по 20 серпня.

Дізнатись більше про умови та зареєструватись:

Надішліть на електронну скриньку  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   листа з темою "стажування влітку" та такими особистими даними: ПІБ, рік навчання, спеціальність, телефон. Ви отримаєте дійсний перелік вакансій на свою електронну скриньку й зможете надіслати у відповідь обрану вакансію та період роботи. Коли ви отримаєте наш лист-підтвердження, вас зареєстровано!

Будь-які запитання ви можете також надсилати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або запитати особисто у кімнаті 9-2 з 10:00 - 13.00 та 14:30 - 17:00 (Годзула Олеся, спеціаліст відділу з питань прийому, проворієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів)