Події абітурієнту з 26 до 30 жовтня
- Деталі
- Дата публікації: Четвер, 22 жовтня 2015, 19:22
Відчуйте себе студентами Могилянки!
Шановні школярі,
запрошуємо Вас у період осінніх канікул відвідати Києво-Могилянську академію і відчути чим живуть студенти. Ви можете відвідати відкриті лекції - послухати майбутніх викладачів, відчути дух Могилянки.
У розкладі можливі зміни. Слідкуйте за оновленнями.
Особливий захід від факультету природничих наук:
Зустріч з учнями старших класів шкіл України - 26.10.15 о 15.00, корпус 1, аудиторія 217 (Контактна особа - Білько Надія Михайлівна, тел. 067-96-261-73)
Окрім лекцій у Могилянці відбувається багато цікавого. Ви також можете відвідати екскурсії, виставку, покази анімаційних фільмів та інші цікаві заходи.
Екскурсії та культурно-мистецькі заходи
До зустрічі в Могилянці ;)