Екскурсії Могилянкою у січні-лютому

Фотограф: Єлизавета Лемешко (БП "Прикладна математика") - DSCN8497

Скористайтеся можливістю пройтися університетом з 400-літньою історією!

До уваги усіх зацікавлених відвідати екскурсії Могилянкою!

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією діяльність екскурсій Могилянкою тимчасово призупинена. Будьте здорові і слідкуйте за новинами у розділі "Абітурієнту" та на нашій сторінці у Фейсбук (Могилянка чекає на тебе): ми повідомимо, коли проведення екскурсій відновиться.

Могилянка проводить екскурсії для класів або груп школярів на замовлення. Ми маємо досвід проведення таких форматів екскурсій для школярів:

• екскурсії-уроку про діяльність визначних особистостей та історію Могилянки,
        • профорієнтаційної екскурсії з інформацією про конкретний факультет,
        • екскурсії для старшокласників - майбутніх абітурієнтів щодо умов вступу та особливостей навчання в НаУКМА.

За додатковою інформацією можете звертатися за телефонами 425-60-22, 425-54-17 або електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (Степанчук Наталія, спеціаліст відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів).

До зустрічі в Могилянці!