Студенти запустили сайт Магістерської Програми НаУКМА “Менеджмент зі’язків з громадськістю”

18 червня у стінах Києво-Могилянської академії відбувся запуск студентського сайту Магістерської Програми з “Менеджменту зв’язків з громадськістю”.

Сайт створено за ініціативою та силами студентів Програми та є відображенням великого бажання бути активними учасниками нових тенденцій у сфері PR. Наповненням сайту www.prkma.kiev.ua займаються безпосередньо студенти Магістерської Програми.

Авторськими є унікальний логотип Програми та всі матеріали на сайті.

Саме на цьому ресурсі можна ознайомитись з найсвіжішою інформацією про Могилянську Магістерку з PR, новинами та найцікавішими подробицями з життя Програми наповненої нинішніми студентами, а такж отримати всю необхідну інформацію для вступу та навчання за спеціальністю “Менеджмент зв’язків з громадськістю”.

Також на сайті представлені база студентських робіт, відгуки на навчальні курси, підручники, публікації, фотозвіти подій життя Програми. Загалом сайт сповнений студентського позитиву та розрахований забезпечити усіх охочих неупередженою інформаційною підтримкою.